Celtniecība un remontdarbi

Cleanhouse – Jūsu partneris celtniecībā un remontdarbos!

Nodrošinām celtniecības pakalpojumus un remontdarbus klienta īpašumā augstā kvalitātē, stingri ievērojot darbu izpildes termiņus un nodrošinot vairāklīmeņu kvalitātes kontroli. Ar mūsu speciālistu padarītajiem darbiem varat iepazīties sadaļā Īstenotie projekti.
Cleanhouse ir reģistrēts Būvniecības informācijas sistēmā ar reģistrācijas numuru 6363-RA.

Eksperti celtniecībā un remontdarbos

Veiksmīgai celtniecības norisei ir svarīgi izvēlēties uzticamu un pieredzes bagātu partneri, kuram ir gadiem uzkrāta pieredze. Celtniecības un remontdarbu uzticēšana drošam un sevi pierādījušam partnerim ilgtermiņā samazina gan Jūsu izmaksas, gan ietaupa laiku.

Celtniecības un remontdarbu pakalpojumi:

  • telpu remonts, rekonstrukcija, restaurācija;
  • komunikāciju izbūve, remonts;
  • fasāžu un jumtu remonts, rekonstrukcija, restaurācija;
  • logu un durvju maiņa;
  • teritoriju labiekārtošana;

Izvēloties Cleanhouse pakalpojumus, mēs varam nodrošināt visu nepieciešamo darbu veikšanu no remonta un rekonstrukcijas līdz labiekārtošanai. Mūsu rīcībā ir kvalificēti un pieredzējuši būvdarbu vadītāji (ar sertifikātiem būvdarbu vadīšanā un būvuzraudzībā; ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu, ieskaitot ugunsdzēsības sistēmas, būvdarbu vadīšanā un būvuzraudzībā kā arī siltumapgādes, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas būvdarbu vadīšanā un būvuzraudzībā), būvnieki un darba drošības speciālisti, kuri nodrošinās kvalitatīvu un drošu pakalpojuma izpildi.

Sazinieties ar mūsu klientu konsultantiem, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem, un iegūtu tieši Jums piemērotu piedāvājumu celtniecībai vai remontdarbiem!