29. Maijs 2008

Cleanhouse uzsāk pārstāvniecību atvēršanu

kurzeme_gerbonis

Cleanhouse, ēku apsaimniekošanas un uzkopšanas nozares līderis Latvijā, atver savu pirmo filiāli ārpus Rīgas – Kurzemes reģionālo pārstāvniecību Liepājā.

 „Ar jaunās Cleanhouse filiāles atvēršanu Liepājā, mēs konsekventi turpinām uzņēmuma attīstības mērķu īstenošanu. Tieši Kurzemē mūsu līdzšinējie klienti šobrīd demonstrē strauju izaugsmi. Viņu veiksmīgā darbība liek arī mums attīstīties un pilnveidoties un turpināt īstenot savus mērķus ārpus Rīgas,” norāda Cleanhouse valdes loceklis Kristaps Drone.

Cleanhouse Kurzemes filiāle specializējas pamatpakalpojumu sniegšanā – ēku apsaimniekošanā un uzkopšanā, līdzās tam piedāvājot specializētos uzkopšanas pakalpojumus. Jau šobrīd Cleanhouse Kurzemes reģionā apkalpo vairākus tirdzniecības centrus, bankas un valsts iestādes.

Cleanhouse, paplašinoties Kurzemes virzienā, ir radījusi 25 jaunas darba vietas, un šā gada laikā uzņēmums plāno radīt vēl 50 jaunas darba vietas.

Pirmo Cleanhouse reģionālo pārstāvniecību vadīs liepājniece Elvita Ķeire, kas arī iepriekš ir strādājusi nekustamo īpašumu sfērā vadošos amatos. Viņa uzsver: „Lai apkalpotu klientus visaugstākajā līmenī, turpinātu sekmīgu attīstību un stiprinātu uzņēmumu kā konkurētspējīgu, atbildīgu un uzticamu sadarbības partneri saviem klientiem un darbiniekiem, Cleanhouse arī turpmāk būs uzticīgs savām vērtībām. Tās ir klientu intereses, kvalitātes izcilība un laba darba vieta darbiniekiem.”

Līdz ar filiāles atklāšanu Liepājā Cleanhouse turpina nostiprināt savu vadošo pozīciju Latvijā, jo arvien pieaug to uzņēmumu un iestāžu skaits, kas novērtē Cleanhouse pakalpojumu kvalitāti un piedāvātās iespējas, bez tam, sekojot līdzi klientu vēlmēm un vajadzībām, Cleanhouse šogad izveidos reģionālās pārstāvniecības arī Latgalē un Vidzemē. Vidzemē esam noslēguši līgumu ar Austrumeiropā modernākās guļbūves fabrikas “Dores” www.dores.lv  apsaimniekošanu.

Cleanhouse galvenie darbības virzieni ir ēku un teritoriju apsaimniekošana un uzkopšana. Tās klientu vidū ir valsts vadošie finanšu, tirdzniecības, ražošanas, kā arī valsts un pašvaldību sektoru pārstāvošie uzņēmumi.