6. Oktobris 2010

„Cleanhouse” uzsācis apsaimniekošanu bērnu dārzā „Bitīte” Ķekavas novadā

Cleanhouse iesaistās pirmajā publiskās – privātās partnerības projektā

ppp

Šā gada rudenī uzņēmums „Cleanhouse” uzsācis apsaimniekošanu bērnu dārzā „Bitīte” Ķekavas novada Katlakalnā. Ēka ievērojama ar to, ka tas ir pirmais  un līdz ar to Latvijā unikāls publiskās – privātās partnerības projekts. Bērnudārzs tapis, sadarbojoties Ķekavas novada pašvaldībai ar vairākiem uzņēmumiem, kas nodrošina ēkas celtniecību un apsaimniekošanu.

Līgums par publisko un privāto partnerību noslēgts par kopumā četru pirmsskolas izglītības iestāžu būvniecību un apsaimniekošanu. Tā rezultātā jaunus bērnudārzus iegūs ne tikai Ķekavas, bet arī Tukuma un Ogres novada iedzīvotāji, kā arī projekta ietvaros jau ekspluatācijā nodots bērnudārzs Mārupē.

No pakalpojumu sniedzēju puses līgumslēdzējs ir pilnsabiedrība „ACANA”, kurā apvienojušies celtniecības uzņēmumi „Arčers” un „Abora”, kā arī apsaimniekošanas uzņēmumi „Cleanhouse” un „Namu apsaimniekotājs”. Kopējais līguma izpildes termiņš, ieskaitot ēkas būvniecības procesu,   ir 20 gadi. Tā laikā no uzņēmēju puses tiks nodrošināta ēkas apsaimniekošana un citas ēkas pilnvērtīgai funkcionēšanai nepieciešamās darbības, kā arī gadu pirms bērnudārza nodošanas pašvaldības pilnīgā pārziņā – visaptverošu kompleksa renovāciju.
„Cleanhouse” šīs sadarbības ietvaros nodrošinās ēkas apsaimniekošanu: gādās par uzkopšanas darbiem, apsardzes pakalpojumiem, apgādi ar skolai nepieciešamo inventāru, tehniskā stāvokļa uzturēšanu, kā arī organizēs ēdināšanas pakalpojumus.

Pirmsskolas izglītības iestāde “Bitīte” Katlakalnā ir  viena no Ķekavas novada vērienīgākajām būvēm. Kopumā tā var uzņemt aptuveni 260 bērnus 12 bērnu grupās, vecumā no trīs līdz septiņiem gadiem. Ēkas kopējā platība ir 3472 kvadrātmetri.