15. Jūnijs 2010

Cleanhouse Pārdošanas nodaļas vadītājs iekļūst konkursa „Pārdošanas tīģeris” finālā

„Cleanhouse” Pārdošanas nodaļas vadītājs Voldemārs Vaitužis iekļuvis laikraksta „Dienas Bizness” un biznesa konsultāciju uzņēmuma „Mercuri International” rīkotā konkursa „Pārdošanas vadības tīģeris 2010” finālā.
Šogad konkursa pieteicās pārdošanas speciālisti no 23 dažādiem uzņēmumiem, bet pēc pirmās kārtas pārbaudījumiem finālam tika izvirzīti tikai 5 pretendenti.  Konkursa finālā Voldemārs Vaitužis saņēma diplomu no konkursa žūrijas un atzinību par būtisku pakalpojumu portfeļa pieaugumu, aktīvāk pārdodot lielajiem biznesa klientiem. „Pārdošanas vadības tīģeris 2010” titulu izcīnīja Kristīne Mālniece no ražotnes „Latfood” par veiksmīgu mārketinga un pārdošanas funkciju saliedēšanu uzņēmumā.
Pateicoties V. Vaituža darbam, 2009. gadā, kad nozarē kopumā bija 25% kritums, uzņēmuma „Cleanhouse” apgrozījumu izdevies palielināt par 30%. „Strādājot dažādos uzņēmumos un pilnveidojot pārdošanas vadītāja prasmi, esmu sapratis, ka pats galvenais ir apzināties savu personīgo atbildību gan pret klientu, gan par pārdoto produktu, gan pret uzņēmumu par rezultatīvu pienesumu. Mani kā pārdevēju izglīto mani klienti. Ar savām problēmām, ar savām vēlmēm, ar savām prasībām,» saka V. Vaitužis. Šodien pārdošanas speciālists nevar nodoties tikai pārdošanai. Viņam pilnībā jābūt iejūgtam visā uzņēmuma dzīvē. «Es kā pārdevējs esmu atspole starp klientu un ražošanas daļu, vadību, sadarbības partneriem, piegādātājiem. Visu laiku jālēkā kā vilciņam un jābūt komunikācijai,» atzīst Voldemārs.
Konkursu „Pārdošanas vadības tīģeris” laikraksts „Dienas Bizness” sadarbībā ar „Mercuri International” rīko jau sesto gadu. Balvas ideja un mērķis ir atrast un popularizēt vadītājus, kuri ar savām zināšanām un aktīvu rīcību iepriekšējā gadā ir nodrošinājuši mērķtiecīgu pārdošanas  darbu, lai sasniegtu augstus pārdošanas rezultātus.