Izmēģini bez riska un saistībām

Lai noskaidrotu, kā sadarbība ar Cleanhouse palīdzēs Jūsu uzņēmumam darboties efektīvāk, mēs veiksim Jūsu ēku un teritorijas apsaimniekošanas auditu. Auditā ietilpst:

– Personāla efektivitātes novērtējums. Izvērtēsim Jūsu uzņēmuma telpu uzkopšanas un apsaimniekošanas darbos iesaistīto personu skaitu, personāla prasmes un zināšanas, sniedzot savu vērtējumu par personāla efektivitātes paaugstināšanas un izmaksu samazināšanas iespējām.

– Ēku apkalpošanas izmaksu analīze. Izvērtēsim Jūsu uzņēmuma izmaksas, kas saistītas ar telpu uzkopšanas un apsaimniekošanas pakalpojumiem, norādot uz nepamatotiem tēriņiem un sniedzot priekšlikumus izmaksu samazināšanai.

– Ēku energoefektivitātes analīze. Noteiksim ēku energoefektivitātes iespējamos uzlabojumus, norādīsim uz elektrības, ūdens un citu pakalpojumu izmaksu ietaupīšanas iespējām.

– Ārpakalpojumu izmaksu vērtējums. Novērtēsim Jūsu pašreizējā pakalpojumu sniedzēja nodrošinātās funkcijas
un izmaksas, kā arī iesniegsim Jums Cleanhouse piedāvājumu, nepārsniedzot esošā budžeta robežas.

Mēs iesniegsim pamatotu piedāvājumu, kā atrisināt problēmas, izmantot iespējas un uzlabot ēkas uzturēšanas organizāciju, vienlaikus samazinot izmaksas. Zvaniet (+371) 67381991 vai sūtiet savu pieteikumu uz cleanhouse@cleanhouse.lv!