1. Marts 2008

2007.gada rezultāti, 2008.gada mērķi !

Cleanhouse, ēku apsaimniekošanas un uzkopšanas nozares līderis Latvijā, pērn sasniedzis apgrozījumu LVL 2 145 700 apmērā.

Šogad uzņēmums neapstāsies pie sasniegtā un plāno kāpināt apgrozījumu par 40%, paplašinoties, uzlabojot darba efektivitāti un pilnveidojot pakalpojumu klāstu.

Uzņēmums 2008.gadā plāno izveidot reģionālās pārstāvniecības Latgalē, Kurzemē un Vidzemē. Tāpat uzņēmums iecerējis izveidot operatīvi tehnisko dienestu, kurš nodrošinās inženierkomunikāciju apkalpošanu objektos.
Īpašu uzmanību veltīs darbinieku attīstības un lojalitātes programmu īstenošanai.

„Vēlamies sasniegt labākos izaugsmes un peļņas radītājus nozarē un nodrošināt  uzņēmuma panākumus ilgstošā laika periodā. Turpināsim arī veltīt visas pūles tam, lai Cleanhouse aizvien būtu laba darba vieta saviem darbiniekiem”, tā uzņēmuma plānus komentē Cleanhouse valdes priekšsēdētājs Juris Miķelis.

Cleanhouse vīzija ir kļūt par vadošo ēku un teritoriju apsaimniekotāju Baltijas reģionā.

Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir nekustamo īpašumu, tai skaitā daudzdzīvokļu namu un komercobjektu, apsaimniekošana un uzkopšana. Pilnveidojoties un paplašinoties, uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem ēku apsaimniekošanas un uzkopšanas servisa sniedzējiem Latvijā, nodrošinot ar darbavietām vairāk kā 350 cilvēkus. Tā klientu portfelī ir valsts vadošie finanšu, tirdzniecības, ražošanas, kā arī valsts un pašvaldību sektoru pārstāvošie uzņēmumi. Šogad Cleanhouse atzīmē savu 10 gadu jubileju.